Przegląd memów 2023

Przegląd memów 2023

Dzień dobry, Państwu ;). Dzisiaj powracam z nieco luźniejszym postem. A mianowicie z autorskim zestawieniem memów na rok 2023. Podobny wpis ukazał się już w przeszłości na Bywalcu Życia, a dokładnie 14 grudnia 2019 r. pod tytułem „Moje top 10 memów wszechczasów”. Spotkał się on jednak z bardzo chłodnym przyjęciem, a według wielu z Was topka była słaba i akurat te memy niespecjalnie kogokolwiek bawiły, a jeśli już kogoś śmieszyły to przez łzy. Wyciągnąłem wnioski. Będzie mniej memów politycznych i mniej mojego komentarza, bo dobry mem powinien bronić się sam.      

Miejsca 10, 9, 8, 7 Kot Student, Introwertyk przy telefonie, Madka i uśmiech "bombelka" oraz Janusz w gościach

Te memy w gruncie rzeczy pokazują, że wszyscy jesteśmy tacy sami. A jeśli ktoś się akurat z tymi memami nie utożsamia, musi być autentycznie dziwny i żyć na innej planecie ;). Sami powiedzcie, kogo nie wkurza roszczeniowa Madka i jej „bombelek” albo kto nie wyniósł czegokolwiek z hotelu, choćby głupiego mydełka jak Janusz z ostatniego obrazka?! Student Kot to już legenda na polskich uczelniach!  

mem o studentach o kocie w roli głównej
mem o introwertykach odbieranie telefonu
mem o januszach biznesu, gościach

Miejsca 6, 5, 4 Czołowa propaganda, Wspomnienia z Filipin, Moje ego jest większe niż twoje

TVP z TVN-em nawalają się nie od dziś, podczas gdy Polsat rżnie głupa. Sorry, ale choroba filipińska tego pana z drugiego zdjęcia bawi mnie totalnie, więc poniekąd powtórzyłem mem z ostatniego zestawienia, ale z drobnym twistem. Megalomania pana z trzeciego obrazka niemal wywaliła mi bloga z serwera, ale tam jakoś posklejałem taśmą i na obecną chwilę jest git.     

wiadomości fakty wydarzenia tvp polsat tvn
kwaśniewski andrzej duda choroba filipińska
trzaskowski biden megalomania memy

Miejsce 3 Kompromitacja w dwie minuty

Na co liczył PZPN? Tego nawet nie ma jak komentować. Dodam tylko, że między Santosem a Michniewiczem jest zdjęcie aktora Lecha Dyblika, znanego między innymi z roli Badury z sitcomu Świat według Kiepskich. 

czesław michniewicz santos mecz z czechami

Miejsce 2 - Kiepska inflacja

W poście z 26 maja 2020 r. „Z dziennika młodego introwertyka” porównałem ceny z 2008 r. i 2020 r. Ku mojemu zdziwieniu ceny były podobne, a nawet w 2020 r. colę można było kupić taniej niż w 2008 r. To, co się stało przez ostatnie trzy lata jest przerażające. 

inflacja glapiński memy kiepscy

Miejsce 1 Sprytna Baćka

Te dwie postacie z ostatniego memu są po prostu odrażające. Cóż zostało, jak nie ponaśmiewać się z Baćki i jego wykrętów, byleby nie włączyć się do wojny, a jednocześnie nie pogniewać się z „wielkim strategiem” cysorzem Rosji.   

 

 


BYWALEC ŻYCIA blog o popkulturze publicystyka

Format Publicystyczny, grafika wyróżniająca postu © by bywalec życia , grafika bazowa – Pixabay, memy: memsekcja.pl, demotywatory.pl, memy.pl, paczaizm.pl, blasty.pl, studentpotrafi.pl, kwejk.pl, niezalezna.pl, gazeta wrocławska 

Yhm... to może nie być głupi pomysł?!

Aby dołączysz do grona subskrybentów Bywalca Życia. I Otrzymywać powiadomienia o nowych konkursach, wpisach i wielu innych akcjach.

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do MailChimp ( więcej informacji )

Trzy żelazne zasady Bywalca Życia. Zero spamu. Bezpieczeństwo adresu e-mail. Możliwość wypisania się z listy subskrybentów w każdej chwili.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments