Moje top 10 ulubionych gagów

Nie jest niczym złym, a nawet czasem pożądanym, aby pozwolić sobie na chwilę relaksu przy wydawałoby się głupawej rozrywce, jaką jest niewątpliwie oglądanie pranków czy też gagów, o ile te pojęcia są ze sobą zbieżne?! Do pewnego stopnia na pewno tak! Just for Laughs: Gags to kanadyjski format telewizyjny, który ogromny sukces odniósł na YouTube, publikując na platformie swoje filmy z ukrytej kamery, wkręcając ludzi w przezabawne sytuacje. I o ile ta koncepcja wydaje się totalnie przestarzała i przypomina nam co najmniej czasy początku nowego millennium i produkcje typu śmiechu warte, to zrobione to dobrze – dalej wkręca! Poznaj moje top 10 ulubionych gagów, właśnie od Just for Laughs i ubaw się po same pachy!    

10 - FEJKOWA WINDA

Gagi z windą należą do moich ulubionych, a ten konkretny jest moim najulubieńszym! Bo co powiecie, gdy szalona winda myli piętra, a Wy macie zadanie do wykonania. Finał gagu pozytywnie zaskakuje!     

9 - GDZIE TO MA LEŻEĆ?

Kiedyś potrafiłem przestawiać krzesła w szpitalnej poczekalni, aby stały równo… i jak mnie wkurzało, gdy ktoś burzył mój ład. Tutaj jest podobnie! Mamy dwóch bohaterów i jeden kamyk, który MUSI! leżeć w konkretnym miejscu. Gag z niepowtarzalnym, lekko creepy klimatem.    

8 - ON CZY ONA?

Wchodzi mężczyzna, wychodzi piękna kobieta. Nie, to nie Przemieniona w Łabędzia, choć metamorfoza zaskakująca, w której wkręcający mają swój udział. Ich miny mówią wiele!    

7 - SIŁACZKA

Panie, nie jest dobrze! Dziecko (dajmy jej lat może 10) jest w stanie udźwignąć więcej niż Ty?! Dokładnie tak, bo na tym polega ten gag! Twórcy w genialny sposób uprawdopodobnili sytuację, w której ofiara wkrętu nie ma najmniejszych wątpliwości, że może dzisiaj nie zjadła śniadania…   

6 - MAJTKOWA

Przesympatyczna kobieta prosi Was o przypilnowanie sklepu z bielizną, dosłownie na chwilę. Zgadzacie się, bo trzeba sobie pomagać. Jednak nie mogliście przewidzieć, że na Waszej drodze stanie majtkowa – profesjonalistka w swoim fachu, która narobi wiele zamieszania.

5 - SIEDEM BLONDYNEK

7 blondynek, a w sumie to 6, bo jeden z NICH to blondyn! Jak można było tego nie zauważyć i oddać portfel niewłaściwej osobie. Gag pełen omyłek, taki lubię najbardziej!   

4 - ZŁODZIEJKA

Okazja czyni złodzieja… a prawda prawdą ekranu. W prawdziwym życiu (z roztrzęsienia – stwierdzone przez sąd) to babcie są okradane na stacjach paliw, a tutaj staruszka robi użytek z nadarzającej się sytuacji. I jak jej nie kochać?!   

3 - BABCIA GANDZIA

Bo starość wcale nie musi być nudna, a pozory potrafią mylić. Gag tak bardzo śmieszy, ponieważ mocno kontrastuje. Skojarzenia z filmem Babcia Gandzia jak najbardziej uprawnione.   

2 - TO NIE SŁOŃ

Ten gag może wywoływać pewne kontrowersje, ale koniec końców i ze zdrowym podejściem do tematu jest przezabawny. Bohaterzy widzą różowego słonia z żółtymi kropkami, tylko to nie słoń, a… ajajaj….

1 - EPICKI KOREK

Gagi z powolną staruszką, przebijającą się przez ulicę z balkonikiem to nic nowego. A co powiecie, gdy staruszków jest kilkoro i dodatkowo przechodzą przez przejście to wte i wewte, tworząc naprawdę epicki korek! Mistrzostwo w wykonaniu Just for Laughs.   


Grafika wyróżniająca postu © by Bywalec Życia, grafika bazowa: Pixabay, format publicystyczny #29

Yhm... to może nie być głupi pomysł?!

Aby dołączysz do grona subskrybentów Bywalca Życia. I Otrzymywać powiadomienia o nowych konkursach, wpisach i wielu innych akcjach.

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do MailChimp ( więcej informacji )

Trzy żelazne zasady Bywalca Życia. Zero spamu. Bezpieczeństwo adresu e-mail. Możliwość wypisania się z listy subskrybentów w każdej chwili.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najlepsze
Inline Feedbacks
View all comments
Candy Pandas
1 lutego 2021 12:59

Haha idealne na wieczorne odmóżdżenie po pracy 😀

Patrycja
Patrycja
31 stycznia 2021 18:39

Zajebiste! Zwłaszcza 9, 5 i 3